B I O G R A P H Y

14. august 2015 at 17:49 | Posted by: Saskia.

Demi Lovato, celým jménem Demetria Devonne Lovato je americká zpěvačka, herečka a skladatelka, která se narodila 20. srpna 1992 v Albuquerque, Nové Mexiko, Spojené státy americké. Je známá pro své role Mitchie Torres ve filmu z Disney Channel Camp Rock a Sonny Munroe v seriálu Disney Channel Sonny ve velkém světě. Poprvé se objevila v televizi v seriálu Barney & Friends, kde si zahrála roli malé sedmileté Angely. Dalším seriálem, ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Útěk z vězení. Zde si zahrála 14 letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan.

Její rodiči jsou Patrick Lovato a Dianna Hart de la Garza. Demi je mexicko-irsko-italského původu. Má starší sestru Dallas Lovato a mladší sestru Madison de la Garza. Její matka byla roztleskávačka a country zpěvačkou, její otec se přestěhoval do Nového Mexika po jejich svatbě v roce 1994.

Před jakoukoliv písní, kterou Demi vydala, Demi publikovala několik básní, včetně písně "Shadow", která se objevila v televizním seriálu As The Bell Rings. Demi také zazpívala "That 's How You Know" od Amy Adams z filmu Enchanted, která je z alba Disneymania 6 a která byla propuštěna 20. května 2008. V létě v roce 2008 Demi vystupovala na svém prvním turné, Demi Live! Warm Up Tour, v rámci přípravy na vydání jejího debutového alba a Burnin 'Up Tour s Jonas Brothers. 23. září 2008, Demi vydala své debutové sólové album, Do'nt Forget.

Dne 27. dubna 2010, skupina Jonas Brothers oznámili, že na jejich turné "Jonas Brothers Live In Concert Tour", vystoupí Demi jako speciální host. Během turné navštívili několik míst v Severní Americe a Jižní Americe. Cesta začala 7. srpna 2010 v Tinley Parku, Illinois a skončila 13. listopadu 2010 v Buenos Aires, Argentina. Nicméně, Demi opustila turné 30. října 2010 s cílem vstoupit do léčebného zařízení kvůli fyzickým a emocionálním problémům, bipolární poruche, poruche příjmu potravy, sebepoškozování, depresím.. 28. ledna 2011 Demi ukončila svojí hospitalizaci v léčebně a vrací se domů. Demi potvrdila, že trpěla bulimii a sebepoškozováním a časté používání návykových látek s alkoholem. V březnu roku 2012 odvysílala stanice MTV dokument "Staying Strong", který byl o Deminé léčbě a uzdravování v léčebnom zařízení. Demi zůstala silná a o svých problémech se nebojí mluvit, proto se stala inspirací pro miliony lidí po celém světě.

Demi je nyní naplno šťastná a užívá si svůj život. Má mnoho věrných fanoušků a za sebou, ale i před sebou skvělé písničky či herecké výkony. Účinkovala jako porotkyně ve dvou sezónách amerického "X-Factoru", zahrát si přišla i do známého seriálu "Glee" a pomáhá lidem po celém světě. Momentálně má čtyři úspěšná alba a pátý před sebou. Vydala svou vlastní knihu "Staying Strong" s motivačními citáty na každý den. Také se rozhodla i pro svou vlastní pleťovou kosmetiku s názvem "Devonne by Demi". Co se týká vztahů, tak Demi od roku 2010 chodí s americkým hercem Wilmerem Walderramom, se kterým je až dosud.
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Reklama
ARCHÍV | HLEDÁNÍ | © 2015-2016 | Your best czech source about Demetria Devonne Lovato